URL Status Scanner (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
