URL Status Scanner (1.0.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Location
ru: Место

en: Other
ru: Другое

en: 301 Moved Permanently
ru: 301 Перемещёно Окончательно

en: 404 Not Found
ru: 404 Не найдено

en: Status Code
ru: Код состояния

en: Export data
ru: Экспортированные данные

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Apply filters
ru: Применить фильтры

en: Export to CSV
ru: Экспорт в CSV-файл

en: Filter results
ru: Фильтровать результаты
