URL Status Scanner (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Export data
si: දත්ත අපනයනය කරන්න

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
