URL Status Scanner (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
