URL Status Scanner (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: - Any -
sr: - Сваки -
