URL Status Scanner (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Location
ta: இடம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
