URL Status Scanner (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
