URL Status Scanner (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Location
tr: Konum

en: Other
tr: Diğer

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Export data
tr: Verileri dışarı aktar

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Dashboard
tr: Pano

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Apply filters
tr: Filtreleri uygula
