URL Status Scanner (1.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Location
ug: ئورنى

en: Other
ug: باشقا

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
