URL Text (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: This field stores a number in the database as an integer.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་ཧྲིལ་གྲངས་དུ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།
