URL Text (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Number
gl: Número

en: General
gl: Xeral

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: This field stores a number in the database as an integer.
gl: Este campo almacena un número na base de datos coma un número enteiro.
