URL Text (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Number
gu: સંખ્યા

en: General
gu: સામાન્ય

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Integer value
gu: પૂર્ણાંક કિંમત

en: Number (integer)
gu: સંખ્યા (પૂર્ણાંક)
