URL Text (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Number
hr: Broj

en: General
hr: Općenito

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: This field stores a number in the database as an integer.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka kao cijeli broj.
