URL Text (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Number
hy: Թիվ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: This field stores a number in the database as an integer.
hy: Այս դաշտը որպես ամբողջ  թիվ պահում է թիվը տվյալների բազայում:
