URL Text (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Number
lv: Skaitlis

en: General
lv: Galvenie

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: This field stores a number in the database as an integer.
lv: Šis lauks datubāzē satur cipar kā veselu skaitli

en: Number (integer)
lv: Skaitlis (vesels skaitlis)
