URL Text (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Number
sk: Číslo

en: General
sk: Všeobecné

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Field types
sk: Typy polí

en: This field stores a number in the database as an integer.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme celého čísla.

en: Integer value
sk: Celé číslo

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
