URL Text (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: General
he: כללי

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.
