URL Text (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: General
az: Əsas

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Field types
az: Sahə növləri
