URL Text (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: URL
is: vefslóð

en: General
is: Almennt

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: Field types
is: Tegundir svæða
