URL Text (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: URL
be: Спасылка

en: General
be: Агульны

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
