URL Text (1.1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: No placeholder
et: Placeholder puudub
