URL Text (1.1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Scheme
nl: Schema

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder
