URL Text (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: URL
fa: نشانی

en: General
fa: عمومی

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: Placeholder
fa: جایگذار
