Usage Report (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Field
ast: Campu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Other
ast: Otru
