Usage Report (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Field
eu: Eremua

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Other
eu: Bestea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Usage
eu: Erabilera
