Usage Report (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
