Usage Report (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Published
pl: Opublikowane

en: Other
pl: Inne

en: Entity
pl: Encja

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Usage
pl: Użycie

en: Bundle
pl: Zestaw
