Usage Report (1.0.0-alpha10) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Field
da: Felt

en: Published
da: Udgivet

en: Other
da: Anden

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
