Usage Report (1.0.0-alpha10) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Other
fi: Muu

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Bundle
fi: Paketti
