Usage Report (1.0.0-alpha10) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Field
sl: Polje

en: Published
sl: Objavljeno

en: About
sl: O modulu
