Usage Report (1.0.0-alpha10) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: ID
sr: ИД

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Bundle
sr: Пакет
