Usage Report (1.0.0-alpha10) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Field
vi: Trường

en: ID
vi: Mã

en: Published
vi: Đã công bố

en: Other
vi: Khác

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
