Usage Report (1.0.0-alpha11) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
