Usage Report (1.0.0-alpha11) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Other
hi: अन्य

en: Entity
hi: इकाई

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: Bundle
hi: पोटली
