Usage Report (1.0.0-alpha11) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Field
it: Campo

en: Published
it: Pubblicato

en: Other
it: Altro

en: Entity
it: Entità

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Download CSV
it: Scarica CVS
