Usage Report (1.0.0-alpha11) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Field
ta: புலம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
