Usage Report (1.0.0-alpha12) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Other
be: Іншыя

en: Entity
be: Сутнасць

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор
