Usage Report (1.0.0-alpha12) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Bundle
hy: Փաթեթ
