Usage Report (1.0.0-alpha12) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Field
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um
