Usage Report (1.0.0-alpha12) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Published
jv: Dipacak

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
