Usage Report (1.0.0-alpha12) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Field
ru: Поле

en: Published
ru: Опубликовано

en: Other
ru: Другое

en: Entity
ru: Сущность

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Bundle
ru: Набор
