Usage Report (1.0.0-alpha12) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Field
se: Gieddi

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
