Usage Report (1.0.0-alpha12) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Published
sk: Zverejnené

en: Other
sk: Ostatné

en: Entity
sk: Entita

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok
