Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Field
gl: Campo

en: Published
gl: Publicado

en: Other
gl: Outro

en: Entity
gl: Entidade

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete
