Usage Report (1.0.0-alpha13) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Field
ur: فیلڈ

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Bundle
ur: بنڈل
