Usage Report (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Field
et: Väli

en: Published
et: Avaldatud

en: Other
et: Muu

en: Entity
et: Olem

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Bundle
et: kogum
