Usage Report (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Field
nn: Felt

en: Published
nn: Publisert

en: Other
nn: Andre

en: Unpublished
nn: Upublisert
