Usage Report (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Field
cy: Maes

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Other
cy: Arall
