Usage Report (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
