Usage Report (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Bundle
gu: બંડલ
